«

»

Сер 25 2018

Print this Запис

Знай і люби свій край!!!

Маємо приємність привітати переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», які цього літа гідно представили  Київську область та продемонстрували свій талант на всеукраїнському рівні! У конкурсі брали участь творчі роботи з усіх областей України у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоратино-ужиткове мистецтво». З-поміж кращих робіт члени журі Всеукраїнської виставки-конкурсу відзначили 29 експонатів з Київщини.

Центр творчості дітей та юнацтва Київщини щиро вітає юних митців із заслуженими нагородами та бажає творчої енергії, невичерпного натхнення, а в подальшому – щедрих творчих ужинків! Любіть і знайте свій край, як його поважають і прославляють талановиті діти Київщини!!!!

Відповідно до наказу Українського державного центру позашкільної освіти від 02.07.2018 №07-03 «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у червні було підбито підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу – наказ-підсумки-знай-і-люби-2018:

Дипломом І ступеня нагороджено:

Вернигору Дмитра, вихованця гуртка «Художнє випилювання» Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Кубок з гербом», керівник Руденок Ю. Ф.;

Гаврищук Таїсію, вихованку Народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Чумацька мадонна», керівник Кучанський І.Л.;

Голосного Віталія, вихованця гуртка «Гончарик» Богуславського районний центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «До столу», керівник Спасьонова Я.С.;

Гордіюк Марію, вихованку Народної студії образотворчого мистецтва КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Київської області, за роботу «Натхнення», керівник Мілейко О.Б.;

Дзюбу Марію, вихованку Народної студії образотворчого мистецтва КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», за роботу «Сон-трава», керівник Бєла В.Л.;

Литвинець Дарину, вихованку гуртка «Стильна штучка» Cтавищенського районного центру дитячої та юнацької творчості Ставищенської районної ради Київської області, за роботу «Сон-дрімота», керівник Лозінська М.Л.;

Масльон Тетяну, вихованку гуртка «Умілі руки» Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Ми діти твої, Україно, як в колгоспі ніжна зернина», керівник Ярошенко Л.А.;

Мельниченка Івана, вихованця Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Київської області, за роботу «Передовий загін молоді», керівник Коломієць Т.В.;

Миколюк Поліну, вихованку гуртка «Валяння вовни» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Цукерниця «Гиля-гиля, селезню», керівник Яцюк Н.В.;

Мялук Дарину, вихованку Народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Прощання», керівник Кучанський І.Л.;

Панченка Василя, вихованця гуртка «Художнє випилювання» Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Ажурна скринька», керівник Руденок Ю. Ф.;

Сову Юлію, вихованку студії декоративного розпису Центру дитячої та юнацької творчості Рокитнянського району Київської області, за роботу «Дитина війни Милосердя», керівник Гнатюк О.В.;

Тригубчука Івана, вихованця Народного гуртка різьблення по дереву Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Сільські мотиви», керівник Парфенюк О.К.;

Фіголь Владу,вихованку Народної образотворчої студії «Палітра» КЗ Таращанської районної ради «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» Київської області, за роботу «Великодня моя Україна», керівник Бурлій Л.Г.;

Хілініч Марію, вихованку Народної студії образотворчого мистецтва КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», за роботу «Квітка», керівник Бєла В.Л.

Дипломом ІІ ступеня нагороджено:

Євтушенко Вікторію, вихованку Народної образотворчої студії «Палітра» КЗ Таращанської районної ради «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» Київської області, за роботу «Віншуємо, співаємо», керівник Бурлій Л.Г.;

Іванову Меланью, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» Палацу творчості дітей та юнацтва м. Бровари Київської області, за роботу «Квітучий край», керівник Гамаюнова Ю.Г.;

Ковтюх Юлію, вихованку Зразкового творчого об’єднання «Флористична майстерня «Адоніс» Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» м. Бровари Київської області, за роботу «Диво-птахи», керівник Колесник О.О.;

Кравцову Дар’ю, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Ранок в українському селі», керівник Середа І.В.;

Медушевського Юрія, Манвелян Соню, вихованців гуртка «Соломоплетіння» Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Красень півник для курочок воду возить», керівник Гашенко О.П.;

Тригуб Олександру, вихованку гуртка «Декор» Бориспільського районного будинку дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Околиця», керівник Безверха Л.К.;

Юхновську Катерину, вихованку Зразкової студії «Звичайне диво» Києво- Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» Київської області, за роботу «Русалка», керівник Поліщук Т.І.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено:

Губрій Софію, вихованку Народної студії образотворчого мистецтва КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Київської області, за роботу «Весілля», керівник Мілейко О.Б.;

Жиденко Ольгу, вихованку гуртка «Витинанка» Центру дитячої та юнацької творчості Рокитнянського району Київської області, за роботу «Лебедина вірність», керівник Жиденко В.М.;

Закрасняну Анну, вихованку гуртка «В’язання» Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Невгамовні мавпенята», керівник Ткаченко Л.А.;

Мервінську Наталію, вихованку гуртка образотворчого та декоративно- ужиткового мистецтва «Абрис» Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області, за роботу «Обереги України», керівник Балакіна Н.М.;

Спицю Каріну, вихованку гуртка «Віночок» Комунального закладу «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області, за роботу «Дідух», керівник Слаутіна О.В.;

Стороженко Катерину, Дишлюк Дарію, вихованок Народної школи писанкарства «Дивосвіт» Васильківського міського центру дитячо-юнацької творчості Київської області, за роботу «Безцінний скарб мого народу», керівник Турукіна Л.В.;

Шалябіну Анастасію, вихованку гуртка «Соломоплетіння» Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Бабуся Ягуся з Доброї Казки», керівник Гашенко О.П.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/znajj-i-lyuby-svijj-krajj/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image