«

»

Чер 06 2017

Print this Запис

Зоряні мости!

Серед багатьох дитячих творчих конкурсів, що проводяться нині на теренах України та поза її межами, значне  місце посідає Міжнародний дитячий конкурс-фестиваль «Зоряні мости».  Дітей та їх керівників  приваблює творчий і професійний підхід організаторів фестивалю, святкова, затишна атмосфера, а ще кращі зали центру Києва в яких проходять конкурси.

         81-й фестиваль «Зоряні мости», що відбувся 4 червня в м. Києві, як завжди, був покликаний зміцнювати  творчі мости дружби між дітьми різних міст і  країн. В ньому також взяла участь Іоанна Деревʼянчук, солістка народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка». Вже, в котре, юна співачка  довела, що пісня – це її душа. Адже  завойовує вона серця глядачів з чотирьох років, даруючи їм свою творчість. І все це – завдяки прекрасному керівнику Маслюк Вірі Михайлівні, яка завжди говорить, що талант дається при народженні, а розвивається – в труді.  То ж і цього разу професійне журі  високо оцінило труд та виступ Іоанни – Гран-прі фестивалю в номінації «Естрадний вокал»!

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zoryani-mosty/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image