«

»

Тра 27 2016

Print this Запис

Зоряний випуск – 2016

DSC_073927 травня у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся «Зоряний випуск». Випускники продемонстрували усім присутнім на святі, свої роботи: колекцію прикрас, вироблені з дерева та розписані фарбами; сумок, виготовлених з натуральних матеріалів; суконь, пошитих власноруч, прикрашених витинанками. Яскравою подією став показ моделей «Україна – це ми!», який вихованці Зразкової творчої майстерні «Світ сувенірів»  продемонстрували на знак підтримки Надії Савченко, яка нарешті повернулася на рідну землю. Цікавими виставками образотворчих робіт було прикрашене подвір’я центру. Роботи юних художників не залишили ні кого байдужими.

Директор місцевого позашкільного закладу Т.А.Слободянюк нагородила вихованців подяками та грамотами, які діти отримували протягом 2015-2016 навчального року, а це 75 перемог здобутих у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах дитячої творчості. Трикратна призерка Малої Академії Наук Іванна Бугай була нагороджена грамотою та отримала «Ніку» рекордсмена.

Випускники отримали свідоцтва про закінчення позашкільної освіти. До глибини душі зворушили дитячі слова вдячності педагогам за виховання, підтримку інтересів та розвиток творчих здібностей та подарували Центру дитячої та юнацької творчості картину, вишиту власноруч.

Сподіваємося, що наші випускники не забудуть добре знайому доріжку до Центру дитячої та юнацької творчості, і будуть не гостями, а помічниками у своїх гуртках!

DSC_0518

DSC_0585

DSC_0667

 

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zoryanyjj-vypusk-2016/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image