«

»

Тра 20 2019

Print this Запис

ЗРАЗКОВИЙ ДИТЯЧИЙ ДУХОВИЙ ОРКЕСТР ЦДЮТ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ «АРМІЯ – ДІТЯМ»!

18 травня 2019 року зразковий дитячий духовий оркестр Васильківського районного ЦДЮТ на базі Мар’янівського НВК взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі духових оркестрів «Армія дітям», який проходив на базі Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» і став його переможцем, посівши почесне І місце.

Захід організовано Українським Державним центром позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки Управління цивільно-військового співробітництва спільно з Військово-музичним управлінням Збройних Сил України.

На одній сцені під час фестивалю «Армія – дітям!» виступали військові духові оркестри та дитячі колективи духових інструментів.

В цьому році Всеукраїнський фестиваль проходив у м. Києві на Європейській площі і мав дуже глибокий зміст. Він був приурочений відзначенню Дня Європи 2019 року в Україні та вшануванню пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року, адже цього року відзначаються 75-ті роковини трагедії, коли внаслідок насильницьких дій радянської влади за кілька днів зі своїх домівок і рідної землі було вивезено понад 194 тисячі кримських татар і інших жителів Криму.

У фестивалі брали участь дитячі духові оркестри з усієї України. Фестиваль завершився спільним виконанням Гімну Європи дитячими та військовими духовими оркестрами.

Це був третій Всеукраїнський фестиваль дитячих духових оркестрів, у якому брав участь наш духовий оркестр: у 2017 році колектив посів ІІІ місце, в 2018 році – ІІ місце, а на цьому фестивалі він досяг вершин творчого Олімпу.

Вітаємо колектив духового оркестру у складі Поштаренка Андрія, Талалая Валентина, Талалая Владислава, Шамоти Владислава, Горенка Ярослава, Біди Владислава, Мельника Едуарда, Мельника Ярослава, Морозова Назарія, Гольопи Юрія, Степури Олега, Гербута Юрія, а також його творчого, талановитого керівника Юрія Лопатюка з високою оцінкою і заслуженою перемогою.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zrazkovyy-dytyachyy-duhovyy-orkestr-cdyut-peremozhec-vseukrainskogo-festyvalyu-armiya-dityam/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image