«

»

Чер 02 2021

Print this Запис

Зустріч дітей-лідерів з очільником області

Дитячий лідерський рух – це унікальна платформа, де активна молодь отримує багаж компетентностей необхідних для формування активної особистості. Засвоєння соціального досвіду і готовність до його збагачення формується через взаємовідносини між дітьми та дорослими.

02 червня 2021 року відбулася зустріч депутатів обласної ради дітей Київщини з головою Київської обласної державної адміністрації Василем Володіним.

Діти-лідери, спілкуючись з очільником області, мали можливість обговорити актуальні питання, які турбують сучасну молодь. У ході зустрічі депутати обласної ради дітей Київщини обговорили питання пов’язані з організацією дозвілля молоді, благоустрою населених пунктів, розвитку малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій для розвитку Київського регіону та України в цілому. Спілкувалися і про важливість підвищення ролі учнівського самоврядування у різних соціальних процесах та вирішенні пріоритетних завдань шляхом залучення активних лідерів до громадських справ. Старшокласники отримали лайфхаки від головного лідера області щодо досягнення  успіхів в кар’єрі, створення успішної команди та розвитку сучасних лідерських якостей.

Активна молодь може стати елітою нашого суспільства, а це можливо завдяки взаєморозумінню та активному партнерству з органами влади.

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zustrich-ditejj-lideriv-z-ochilnykom-oblasti/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image