«

»

Жов 09 2014

Print this Запис

Зустріч дітей-лідерів з воїнами АТО

IMG_67999 жовтня 2014 року лідери Міської Ради Дітей Переяслава провели зустріч з воїнами АТО, переяславцями, які щойно повернулися з зони бойових дій. Павлов Юрій Анатолійович, Мруга Вадим Валерійович, Симонович Андрій Миколайович на власні очі пережили страхіття неочікуваної війни. З болем в очах вони розповідали дітям, що пережили за п’ять місяців, проведених в зоні АТО. 

А потім діти  задавали свої запитання і, доречі, вони були зовсім не дитячими.  Хоча наша  зустріч була теплою і  душевною, але  в дитячих очах залишився біль і жах  від почутого. Серед наших гостей був батько нашої  Олександри Павлової, яка ні на крок не відходила від нього. І це родинне тепло передалося усім присутнім.  Адже у  батьків-героїв не можуть бути  погані діти. Через десять днів хлопці знову поїдуть на війну. А ми будемо їх чекати і готуватися до  наступної зустрічі. На закінчення  діти разом з гостями  заспівали  пісню «Ще не вмерла Україна!».

Товкун Н.І.,
директор БХТДЮМ,
координатор міського органу учнівського самоврядування

IMG_6797 IMG_6799

   

Permanent link to this article: https://www.kids-center.com.ua/zustrich-ditejj-lideriv-z-voinamy-ato/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image